ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ A` ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Θέσεις

Ομάδα W/L Μηδ Y K B
1. Pallaris Developers Α.Ε.Λ Λεμεσού 0/0 0 0 0 0
2. ΑΕΛ Λεμεσσού (Γ) 0/0 0 0 0 0
3. Κεραυνός Στροβόλου 0/0 0 0 0 0
4. ΑΠΟΠ Πάφου (Γ) 0/0 0 0 0 0
5. Υδρα Ασφαλιστική ΕΝΑΔ (Γ) 0/0 0 0 0 0
6. ΑΠΟΕΛ (Γ) 0/0 0 0 0 0
7. MCM Digital Print Ακαδημία Καλαθόσφαιρας Λευκωσίας 0/0 0 0 0 0

Αποτέλεσμα

Ημερομηνία Ομάδα Αποτέλεσμα ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
11-03-2011 Κεραυνός Στροβόλου vs. Πετρολίνα Α.Ε.Κ. Λάρνακας 102-56
30-10-2011 ΑΠΟΠ Πάφου (Γ) vs. MCM Digital Print Ακαδημία Καλαθόσφαιρας Λευκωσίας 77-47
06-11-2011 Κεραυνός Στροβόλου vs. ΑΠΟΠ Πάφου (Γ) 73-49
06-11-2011 MCM Digital Print Ακαδημία Καλαθόσφαιρας Λευκωσίας vs. 36-49
13-11-2011 ΑΠΟΠ Πάφου (Γ) vs. Pallaris Developers Α.Ε.Λ Λεμεσού 43-83
20-11-2011 Κεραυνός Στροβόλου vs. 62-59
20-11-2011 Pallaris Developers Α.Ε.Λ Λεμεσού vs. 75-32
28-11-2011 MCM Digital Print Ακαδημία Καλαθόσφαιρας Λευκωσίας vs. Κεραυνός Στροβόλου 36-75
04-12-2011 Pallaris Developers Α.Ε.Λ Λεμεσού vs. MCM Digital Print Ακαδημία Καλαθόσφαιρας Λευκωσίας 79-29
04-12-2011 ΑΠΟΠ Πάφου (Γ) vs. 38-39
11-12-2011 MCM Digital Print Ακαδημία Καλαθόσφαιρας Λευκωσίας vs. ΑΠΟΠ Πάφου (Γ) 34-72
11-12-2011 Κεραυνός Στροβόλου vs. 78-32
18-12-2011 ΑΠΟΠ Πάφου (Γ) vs. Κεραυνός Στροβόλου 41-52
08-01-2012 Pallaris Developers Α.Ε.Λ Λεμεσού vs. ΑΠΟΠ Πάφου (Γ) 65-38
08-01-2012 Κεραυνός Στροβόλου vs. 68-40
08-01-2012 MCM Digital Print Ακαδημία Καλαθόσφαιρας Λευκωσίας vs. 31-104
15-01-2012 ΑΠΟΠ Πάφου (Γ) vs. 73-48
29-01-2012 Pallaris Developers Α.Ε.Λ Λεμεσού vs. 75-44
29-01-2012 Κεραυνός Στροβόλου vs. MCM Digital Print Ακαδημία Καλαθόσφαιρας Λευκωσίας 105-30
05-02-2012 MCM Digital Print Ακαδημία Καλαθόσφαιρας Λευκωσίας vs. Pallaris Developers Α.Ε.Λ Λεμεσού 34-89
19-02-2012 Pallaris Developers Α.Ε.Λ Λεμεσού vs. Κεραυνός Στροβόλου 63-49
19-02-2012 ΑΠΟΠ Πάφου (Γ) vs. 58-67
11-11-2012 Υδρα Ασφαλιστική ΕΝΑΔ (Γ) vs. ΑΠΟΠ Πάφου (Γ) 36-46

Επόμενοι αγώνες

Ομάδα Ημερομηνία

Επιλογή ομάδας

Ομάδα Αποτέλεσμα
Αναγέννηση Γερμασόγειας vs. ΕΘΑ Έγκωμης
84-92
Πετρολίνα Α.Ε.Κ. Λάρνακας vs. Γυμναστικός Σύλλογος Στροβόλου Κεραυνός
59-48
CytaVision ΑΠΟΕΛ vs. Απόλλων Λεμεσού BC
82-65
Αναγέννηση Γερμασόγειας vs. ΚΑΠΑΤΣΟΣ ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας
102-82
Δείτε όλα τα αποτελέσματα
Ομάδα Ημερομηνία
Πλήρες Πρόγραμμα

Θέσεις - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α' ΑΝΔΡΩΝ

Ομάδα W/L P
1. Πετρολίνα Α.Ε.Κ. Λάρνακας 13/2 28
2. Γυμναστικός Σύλλογος Στροβόλου Κεραυνός 12/3 27
3. CytaVision ΑΠΟΕΛ 10/5 25
4. Απόλλων Λεμεσού BC 9/6 24
5. ΕΘΑ Έγκωμης 9/6 24
6. Ένωσις Νέων Παραλιμνίου 5/10 20
7. ΚΑΠΑΤΣΟΣ ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας 2/13 17
8. Αναγέννηση Γερμασόγειας 0/15 15
Αναλυτική Βαθμολογία
© 2010 all4basketball.com - All rights reserved.